Prekės ženklas: SANO

Higieninis tualeto muilas “Sano Blue” (dedamas į unitazo bakelį) 150 gr

Atsiliepimų apie prekę: 0

Higieninis muilas Sano Blue yra ilgai veikianti klozeto nukalkinimo priemonė kuri įdedama tiesiai į bakelį. Sano Blue valo, suteikia blizgesio, turi malonų, gaivinantį kvapą, nudažo vandenį mėlyna spalva. Ekonomiškas, užtenka maždaug 900 nuleidimų (vidutiniškai 3 mėnesiams).

Kaina 3,30 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
  • Nauja

Sausas kvapas PROSECCO PLUM vidutinis 90 ml.

GREENLEAF
Prekės kokybė 

 Prosecco Plum – sukelentis senus prisiminimus: susitikimas gerų draugų kompanijoje saulėtame priešpietyje.

5,79 EUR
Kiekis

  • Saugumo politika Saugumo politika
  • Pristatymo politika Pristatymo politika
  • Grąžinimo politika Grąžinimo politika
Aprašymas

Kvapas: Vandens gėlės

Kvapo aprašymas: Prosecco Plum – sukelentis senus prisiminimus: susitikimas gerų draugų kompanijoje saulėtame priešpietyje.

Šių paketėlių naudojimas - įvairus, paprastas ir lankstus. Kvapas yra diskretiškas ir  veikia iki keturių mėnesių, pakuotė nekrentanti į akis. Su vidutiniu sausų kvapų paketėliu iškvėpinsite automobilius, spintas, batų dėžes, lagaminus, krepšius, rankines, supakuokite sezoninius rūbus, įsidėkite kvapų pakelį į treniruočių kuprinę,ar tiesiog padovanokite kaip dovaną. Įdomus panaudojimo būdas: suberti maišelio turinį į naudojamą dulkių siurblį, kvėpinsite namus kol siurbiate.

Svarbi pastaba: aliejai esantys molyje gali pažeisti jautrius paviršius. Vengti, kad maišelio turinys, tiesioginiai kontaktuotų su dažytais medžio paviršiais ar audiniais.

Kiekvienas „Greenleaf“ paketėlis yra pagamintas JAV su biologiškai skaidomomis medžiagomis. Jis yra įtrauktas į „Greenleaf Cares“ programą. „Greenleaf Cares“ dėka jūsų paketėlis puoselėja pokyčius.

Prekė detaliau

Charakteristikos

Kilmės šalis
Jungtinės Valstijos
Gamintojas
GREENLEAF
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

WC muiliukas pakabinamas "Sano Blue" 55 gr
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e