Prekės ženklas: SANO

Higieninis tualeto muilas “Sano Blue” (dedamas į unitazo bakelį) 150 gr

Atsiliepimų apie prekę: 0

Higieninis muilas Sano Blue yra ilgai veikianti klozeto nukalkinimo priemonė kuri įdedama tiesiai į bakelį. Sano Blue valo, suteikia blizgesio, turi malonų, gaivinantį kvapą, nudažo vandenį mėlyna spalva. Ekonomiškas, užtenka maždaug 900 nuleidimų (vidutiniškai 3 mėnesiams).

Kaina 3,30 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Prekės ženklas: SANO

Higieninis tualeto muilas “Sano Green” (dedamas tiesiai į bakelį) 150 gr

Atsiliepimų apie prekę: 0

Higieninis muilas Sano Green yra ilgai veikianti klozeto nukalkinimo priemonė kuri įdedama tiesiai į bakelį. Sano Green valo, suteikia blizgesio, turi malonų, gaivinantį kvapą ir nudažo vandenį žalią spalva. Ekonomiškas, užtenka maždaug 900 nuleidimų (vidutiniškai 3 mėnesiams).

Kaina 3,30 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Prekės ženklas: SANO

Higieninis tualeto muilas “Sano Purple” (dedams tiesiai į unitazo bakelį) 150 gr

Atsiliepimų apie prekę: 0

Higieninis muilas Sano Purple yra ilgai veikianti klozeto nukalkinimo priemonė kuri įdedama tiesiai į bakelį. Naudojant Sano Purple nereikia dažnai valyti tualeto, nes jis valo, suteikia blizgesio, turi malonų, gaivinantį kvapą, nudažo vandenį violetine spalva.   Ekonomiškas, užtenka maždaug 900 nuleidimų (vidutiniškai 3 mėnesiams).

Kaina 3,30 EUR
Daugiau
Nepakanka prekės atsargų
Visos daugiausiai perkamos

Kaukė pažeistiems plaukams “Natural Formula Keratin Intense” 350 ml

NATURAL FORMULA
Prekės kokybė 

Kaukė plaukams skirta intensyviam pažeistų plaukų gydymui. Padeda atstatyti nuo aukštos temperatūros plaukų formavimo priemonių nukentėjusius plaukus. Sudėtyje yra natūralaus keratino kompleksas, kuris akimirksniu pamaitina sausus, lūžinėjančius, besišakojančius plaukus ir padeda jiems atgauti lankstumą.

8,26 EUR
Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

  • Saugumo politika Saugumo politika
  • Pristatymo politika Pristatymo politika
  • Grąžinimo politika Grąžinimo politika
Aprašymas

Keratinas sustiprina plaukus nuo pat šaknų iki galiukų, įsiskverbia pro plaukų sieneles ir užpildo plaukus keratino maistingomis medžiagomis, kurios padeda apsaugoti plaukus nuo aplinkos daromos žalos. Apsaugo plaukus nuo tiesinimo, garbanojimo ir džiovinimo priemonių, kurios žaloja plaukus aukštos temperatūros veiksniais. Priemonė neleidžia tabako, išmetamųjų dujų ir purvo apnašoms įsiskverbti į plauko vidų ir pažeisti jo. Sudėtyje esantys maitinamieji saulėgrąžų sėklų ir ricinos aliejai intensyviai aprūpina plaukus drėgme, apsaugo nuo stipraus sausėjimo, plaukų lūžinėjimo ir galiukų šakojimosi. Naudodami kaukę plaukams su keratinu suteiksite būtinos drėgmės ir subalansuosite drėgmės balansą plaukų struktūroje, pamaitinsite plaukus keratinu, kuris suteiks sveiką plaukų išvaizdą ir lankstumą.

Po plaukų trinkimo ant nusausintų plaukų užtepkite nedidelį kiekį plaukų kaukės Natural Formula Keratin Intense. Lengvai ir švelniai, pirštų galiukais paskirstykite kaukę per plaukų sruogas, venkite kaukės patekimo ant plaukų šaknų. Leiskite plaukų kaukei susigerti ir palaikykite 5-7 minutes. Vėliau kruopščiai, šiltu vandeniu praskalaukite plaukus ir nusasuinkite juos.

Rekomenduojame: geresniam ir greitesniam rezultatui pasiekti riekomenduojame kaukę plaukams su keratinu Natural Keratin naudoti su tos pačios linijos produktais – plaukų šampūnu ir kondicionieriumi Natural Keratin.

Prekė detaliau

Charakteristikos

Kilmės šalis
Izraelis
Gamintojas
NATURAL FORMULA
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Higieninis tualeto muilas “Sano Purple” (dedams tiesiai į unitazo bakelį) 150 gr
5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e