UAB "Prekybos Entuziastai” prekybos istorija prasidėjo 2011 metais, tai buvo išvežiojamoji prekyba. Tikrai daug nuveikėme per šį laiko tarpą, ir esame dėkingi mūsų ištikimiems klientams, nes tik jų poreikių ir atsiliepimų dėka išaugome, ir sukaupėme prekybos vertybių:

  • dėmesys klientui
  • lankstumas
  • prekių kokybė

Šiandien įmonė pristato Produktai.EU elektroninę parduotuvę, kur rasite platų buities, grožio ir kitų produktų spektrą.

Dauguma prekių yra senai užsirekomendavusios rinkoje, ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jas Jums. Mūsų prekės importuojamos iš patikimų Europos tiekėjų, garantuojančių prekės ženklų originalumą ir kokybiškumą.

Toliau siekiame plėsti mūsų prekių asortimentą, kad galėtume patenkinti vis augančius mūsų klientų poreikius.

Prieš siūlydami naują produktą Jums, visada atsakingai išbandome jį patys! Todėl tikime, kad iš mūsų asortimento tikrai išsirinksite Jums tinkančią prekę ir mėgausitės kiekvieną dieną.

Pirkti internetu tikrai patogu ir greita! 

Tikimės, kad apsilankę pas mus, Jūs patogiai bei paprastai išsirinksite tinkamiausius produktus už geriausią kainą. Jei renkantis prekę norite gauti daugiau informacijos, rasykite pagalba@produktai.eu arba skambinkite +370 698 55031.

Jei norite sekti mūsų naujienas, sužinoti apie naujas prekes ar vykdomas akcijas, ar pristatymus Jūsų mieste - tapkite mūsų draugais https://www.facebook.com/produktai.eu ir (ar) užsiregistruokite elektroninėje parduotuvėje Produktai.EU.

Sugrįžtantys pirkėjai mums yra didžiausias įvertinimas!

Mūsų rekvizitai

UAB „Prekybos entuziastai“

Įmonės kodas: 303288945

PVM kodas: LT100011256917

Pabarūpės g. 8, Labūnava, LT-58176 Kėdainių r.

Tel.: +370 638 30081

El. p.: info@produktai.eu

Sekite mus Facebook'e