Filtruoti pagal

Prekės ženklas: SANO

Higieninis tualeto muilas “Sano Blue” (dedamas į unitazo bakelį) 150 gr

Atsiliepimų apie prekę: 0

Higieninis muilas Sano Blue yra ilgai veikianti klozeto nukalkinimo priemonė kuri įdedama tiesiai į bakelį. Sano Blue valo, suteikia blizgesio, turi malonų, gaivinantį kvapą, nudažo vandenį mėlyna spalva. Ekonomiškas, užtenka maždaug 900 nuleidimų (vidutiniškai 3 mėnesiams).

Kaina 3,30 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Prekės ženklas: SANO

Higieninis tualeto muilas “Sano Green” (dedamas tiesiai į bakelį) 150 gr

Atsiliepimų apie prekę: 0

Higieninis muilas Sano Green yra ilgai veikianti klozeto nukalkinimo priemonė kuri įdedama tiesiai į bakelį. Sano Green valo, suteikia blizgesio, turi malonų, gaivinantį kvapą ir nudažo vandenį žalią spalva. Ekonomiškas, užtenka maždaug 900 nuleidimų (vidutiniškai 3 mėnesiams).

Kaina 3,30 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Prekės ženklas: SANO

Higieninis tualeto muilas “Sano Purple” (dedams tiesiai į unitazo bakelį) 150 gr

Atsiliepimų apie prekę: 0

Higieninis muilas Sano Purple yra ilgai veikianti klozeto nukalkinimo priemonė kuri įdedama tiesiai į bakelį. Naudojant Sano Purple nereikia dažnai valyti tualeto, nes jis valo, suteikia blizgesio, turi malonų, gaivinantį kvapą, nudažo vandenį violetine spalva.   Ekonomiškas, užtenka maždaug 900 nuleidimų (vidutiniškai 3 mėnesiams).

Kaina 3,30 EUR
Daugiau
Nepakanka prekės atsargų
Visos daugiausiai perkamos
Kvapai namams

Kvapai namams

Pastaraisiais metais namų kvepalų pramonė ypač išaugo ir išsivystė, ir šiandien galite rasti daugybę produktų ir priedų, skirtų kvapui skleisti. Namų kvapą geriausiai rinktis pagal erdvę. Difuzorius ypač tinka mažoms erdvėms, tokioms kaip vonios kambarys ar miegamiejo kambarys. Būtinai pasukite lazdeles kas 24 valandas. Žvakės ir aromatinės lempos išskiria intensyvesnius aromatus, todėl taip pat tinka didesnėms erdvėms. Jie taip pat prisideda prie erdvės dizaino ir todėl tinka dekoruoti svetaines ar svečių kambarius. Kvapų purškimo dozatorius arba automatinis prietaisas, kuris reguliariai skleidžia kvapą pagal prietaiso nustatymus, taip pat tinka didelėms erdvėms ir bendram namo aromatui.

Kvapai namams

Rasta 64 prekės(-ių).

Rodoma 1-16 iš 64 prekės(-ių)
Aktyvūs filtrai

Sekite mus Facebook'e