Filtruoti pagal

Prekės ženklas: SANO

Higieninis tualeto muilas “Sano Blue” (dedamas į unitazo bakelį) 150 gr

Atsiliepimų apie prekę: 0

Higieninis muilas Sano Blue yra ilgai veikianti klozeto nukalkinimo priemonė kuri įdedama tiesiai į bakelį. Sano Blue valo, suteikia blizgesio, turi malonų, gaivinantį kvapą, nudažo vandenį mėlyna spalva. Ekonomiškas, užtenka maždaug 900 nuleidimų (vidutiniškai 3 mėnesiams).

Kaina 3,30 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
Skalbimo priemonės

Skalbimo priemonės

Daugelis iš mūsų skalbia du ar tris kartus per savaitę. Tačiau su tokiu dideliu asortimentu, nuo miltelių tablečių iki skystų kapsulių - ir daugelio biologinių bei nebiologinių variantų - pasirinkti tinkamą produktą, skalbiant dažnai, gali atrodyti per didelis krūvis. Kai kuriems iš mūsų kvapas yra pirkimo kriterijus, nepriklausomai nuo skalbiklio formulės. Kitiems aktualu, kad ploviklis gerai veiktų esant žemai temperatūrai. Bet ką jūs pasirinksite, tai gali paveikti jūsų skalbimą, kaip ir jūsų naudojamą programą. Pasirūpinkite, kad jūsų skalbiniai po kiekvieno skalbimo atrodytų nepriekaištingai, lyg nauji - neprarastų spalvos, būtų minkšti ir neišsitampę!

Skalbimo priemonės

Rasta 12 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 12 prekės(-ių)
Aktyvūs filtrai

Prekės ženklas: HEITMANN

Universalus dėmių išėmėjas HEITMANN Oxi Universal 750g

Atsiliepimų apie prekę: 0

Universali dėmių šalinimo priemonė spalvotiems ir baltiems skalbiniams. Efektyviai šalina net kavos, raudono vyno, dirvožemio ir žolės, taip pat riebalų dėmes. Sudėtyje yra daug aktyviojo deguonies, turinčio ypač stiprią riebalų tirpinimo galią higieniškai švariems skalbiniams.

Kaina 3,31 EUR
Daugiau
Paskutinė prekė

Sekite mus Facebook'e